[hfe_template id='3362']

Pradžia / Apie mus

Apie mus

„Geri namai“ pradėjo savo veiklą teikiant pagalbą beglobiams šunims ir jais besirūpinančioms prieglaudoms ir toliau auga plečiant savo veiklą gyvūnų paslaugų ir reabilitacijos srityje.

Vienose patalpose įkūrėme ne tik šunų viešbutį-dienos centrą, tačiau ir modernią treniruočių salę, šunų baseiną ir hidroterapijos takelį, šunų kirpyklą, masažo kambariuką bei konferencijų salę seminarams ir renginiams vesti.

Liisa Leitzinger,
Savininkė

Nuo 2016 metų Lietuvoje ir Suomijoje pradėjau savo ne pelno siekiančią organizaciją, kurios pagrindinė misija padėti prieglaudoms bei jų šunims. Kadangi Lietuvoje beglobių šunų problema dar be galo opi “Geri namai” centro viena iš misijų išliks pagalba beglobiams gyvūnams iki tol kol kiekvienas šuo Lietuvoje galės džiaugtis sveiku ir laimingu gyvenimu!

Jau nuo seno mano didžiausia svajonė buvo įkurti šunų centrą, kuria būtų teikiamos įvairios paslaugos ir užsiėmimai šunims ir jų šeimininkams. Taigi “Geri namai” įkūrimas yra tikras mano svajonės išsipildymas!

Mano namų didžiausias džiaugsmas trys nedideli šuniukai su labai didelėm personom – Diesel, Honey ir Gnome.

Živilė Vilčiauskaitė,
Direktorė

Su šunimis jau dirbu daugiau negu 10 metų, labai daug žinių pasisėmiau dirbdama šunų ir kačių prieglaudoje, veterinarijos klinikoje, gyvūnų prekių parduotuvėje ir viešbutyje.

Šiuo metu mano namuose plaukais grindis kloja trys širdelės – Liusė, 14 metų trikojė kalytė, bei du jos kompanionai katinukai, kurie abu nuo vaikystės turi neurologinių problemų. Tačiau ko visi mano augintiniai tikrai mane išmokė, tai kad negalia nėra priežastis nesidžiaugti kiekviena gyvenimo akimirka!

Karolina Ivanovaitė,
Šunų priežiūros specialistė

Esu žygių vedlė, sporto su šunimis šalininkė, svarbiausia man – gamta, aktyvi veikla ir šuns protinė bei fizinė iškrova. Pirmasis šuo šeimoje atsirado dar vaikystėje, nuo to laiko visas mano gyvenimas sukasi apie šunis ir jų gerovę.

2017 metais tapau gyvūnų prieglaudos savanore, iš ten pasiėmusi mišrūnę visa galva panirau į kinologijos pasaulį. Nuo 2017 m. nuolat dalyvauju įvairiuose Lietuvos bei užsienio trenerių seminaruose, paskaitose bei mokymuose šunų dresūros, sporto bei sveikatos temomis, įgytas ir parodų asistento pažymėjimas. Auginu du šunis. Šiuo metu su savo mišrūne Muse dedamės ir agility pagrindus. Jei kažkur yra šuo – ten rasit ir mane!

Nika Lukianskaitė,
Šunų priežiūros specialistė

Mano kelias su šunimis prasidėjo nuo savanorystės gyvūnų prieglaudoje, po jos nusprendžiau, kad noriu savo gyvenimą paskirti gyvūnams, ir pasirinkau veterinarijos felčerio studijas.

Į savo gyvenimo kelionę kartu iš prieglaudos pasiėmiau ir šunį vardu Mango. Su juo reikėjo pereiti sunkų kelią, nes nuo mažens turėjo problemų su agresija, taigi dresūra ir šuns elgsenos pamokos buvo mano kasdienybė. Su savo šunimi mėgstu ilgus pasivaikščiojimus, kai turiu daugiau laisvo laiko visada einame nagrinėti miškų. 

Irina Galkova,
Šunų priežiūros specialistė

Esu Lietuvos kinologų federacijos narė ir Tailando ridžbekų veislyno savinininkė “Baltijos audra”. Šios veislės šunys yra užsispyrę, tačiau anksti pradėjus dresūrą ir apsišarvavus kantrybe gali paneigti faktą, kad Tailando ridžbekai yra sunkiai dresuojami. 

Šitaip ir auginau savo dvi nuostabias damas Nubi ir Erą. Nubi yra Baltijos šalių čempionė, Era ką tik pradėjo parodomąją karjerą ir yra Lietuvos jaunimo čempiono titulo savininkė.

Musė,
Klientų sėkmės vadybininkė

Mano vardas Musė, ir aš esu klientų sėkmės vadybininkė šunų viešbučio “Geri Namai” komandoje. Mane pradėjo dominti ši profesija, kai paaugau ir supratau, kad man patinka padėti kitiems šunims jaustis saugiai ir patogiai.

Pasimatysime viešbutyje!